M&H music

Manželé a skvělí hudebníci. 

Rádi Vám přiblížíme jejich příběh a cestu k jejich společnému hudebnímu projektu.

Honza hraje na klávesy a akordeon. Monika na kytaru, kontrabas a také na klávesy. Oba jsou tedy instrumentalisté a hudebníci každým coulem. S nimi se nemusíte bát, že by zábava na svatbě či jiné akci nějak vázla. Harmonie, která mezi nimi panuje, rozzáří pódium a jejich hudbu taktéž, tudíž i Vaši akci.

Ale zpět k jejich příběhu.

V roce 2019 se poprvé potkali na pouťové zábavě, kde Monika hrála se svou kapelou. Shodou okolností to byla zároveň kapela, kterou Honza s kamarádem kdysi založil, ale po 5 letech musel z pracovních a časových důvodů odejít. Když Honza Moniku uviděl, zamilovali se na první pohled a po roce se vzali. 

Monika z kapely, kde ji Honza poprvé uviděl a uslyšel, nakonec také odešla. A tam se začal tvořit příběh nového hudebního uskupení.

Po čase, kdy se jich přátelé ptali proč vlastně nezaloží kapelu společně, nakonec usoudili, že to není vůbec špatný nápad, že je kromě vztahu k sobě navzájem bude pojit ještě vztah ke společnému projektu. Zároveň ale nechtěli, aby kapela, kterou chtějí založit, měla příliš členů. Řekli si, že více lidí více problémů, méně času na děti a na další koníčky, proto založili hudební duo M&H music.

"Hudba nás baví. Je to náš společný koníček."

Repertoár této kapely obsahuje hity ve stylu country, rocku, popu i dechovek od 60.let po současnost. V případě zájmu o kapelu je neváhejte kontaktovat na e-mailu: mhmusic@seznam.cz nebo na telefonním čísle: 777 983 000 nebo 775 115 583