O NÁS

Portál BOOKING AGENT funguje jako katalog či vyhledávač.

Slouží pořadatelům nejrůznějších akcí od svateb až po festivaly, kde si díky nabídce dodavatelů mohou vybrat toho svého.

Ale také právě dodavatelům neboť díky portálu rychleji zaplní své kalendáře a rychleji prodají své produkty.

Nejen web, ale také náš Instagram stojí za zmínku neboť každý dodavatel má na našem IG profilu svůj vlastní příspěvek (svou koláž), která je dalším propagačním nástrojem a to navždy v případě delšího předplatného než 3 měsíce.

Nyní jsme na 6000 návštěvách za měsíc.  

Tento portál slouží tedy jako zkratka k vysněným dodavatelům z celé ČR. Je nastaven tak, aby veškerá komunikace probíhala výhradně mezi pořadateli a dodavateli, a to bez třetí strany, bez nároků na provizi, či zásahů do provozu jakéhokoli dodavatele.

Věříme, že BOOKING AGENT bude tím nejlepším průvodcem nevěstám a pořadatelům firemních akcí, maturitních plesů, zábav, oslav atd.. A doufáme, že právě díky Booking Agentovi si vyberete dodavatele, kteří pro vás budou TOP.

Nabízíme celou řadu kategorií a chystáme se je také dále postupně rozšiřovat. 

Věříme, že si BOOKING AGENTA oblíbí každý, kdo na stránky přijde.


Kdo stojí za celým projektem?

Teri Štěpánová  je zpěvačka a podnikatelka, která za 16 let v této branži dokonale zná prostředí všech možných akcí a to od malých oslav, přes svatby, až po veliké koncerty.
Spolupracovala s mnoha umělci z hudební branže a s nespočtem dodavatelů.
A protože ji život plně vytíženého dodavatele naplňuje a ví jak důležitá je reklama, rozhodla se pomoci zviditelnit i další dodavatele, kteří to mají stejně nastavené.

I přes velkou konkurenci si od 19.3. 2023 klestí cestu a snaží se dostat na špičku mezi podobnými digitálními službami.